تاریخ امروز : چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

  • test
  • oomph

خدمات موسسه ارشیا

۱-مشاوره اولیه                                                   ۲مشاوره حقوقی

۳-اهدای جنین                                                     ۴-اهدای تخمک

۵-رحم اجاره ای                                                   ۶-اهدای اسپرم

۷-دریافت مجوز از دادگاه                                    ۸-انتقال جنین های فریز

لازم به ذکر است عناوین زیر جز خدمات انحصاری و منحصر به فردی ا‌ست که در چند سال اخیر درکل کشور تنها در موسسه ارشیا بدین نحو انجام گرفته است:

۱- ارائه خدمات غیر حضوری برای زوجهای ناباروری که طی آن زوج نابارور و اهداء کننده هیچگونه ملاقات حضوری با یکدیگر نخواهند داشت و بخش مامائی موسسه ارشیا کلیه‌ خدمات مورد نیاز اهدا کننده و پذیرنده را در طول سیکل آماده سازی به عهده خواهد گرفت.

۲- نگهداری داروها و انجام تزریقات اهدا کنندگان در طی سیکل اماده سازی در محل موسسه که برآیند این امر آماده شدن سریعتر اهدا کننده نسبت به گذشته و پایین آمدن احتمال فاسد شدن داروها به دلیل نگهداری دارو توسط اهدا کننده در شرایط غیر استاندارد می‌باشد.

۳-انتخاب اهدا کننده مناسب با توجه به سلامت متعارف جسمی‌ و روحی‌ اهدا کننده تطبیق گروه خونی و صفات ظاهری اهدا کننده و پذیرنده و در نظر گرفتن خصوصیات فرهنگی‌ و مذهبی‌ طرفین.

۴-ماما آن کال برای اهدا کنندگان رحم  اجاره ای در طول شبانه روز و هفت روز هفته و اعزام پرستار خصوصی به منزل اهدا کننده رحم اجاره ای جهت مراقبت هر چه بیشتر از اهداء کننده و پایین آمدن ریسک سقط جنین در اهدا کنندگان رحم جایگزین.

۵-اخذ مجوزهای قانونی لازم جهت انتقال جنین و استفاده از رحم جایگزین از مرجع ذی صلاح و دادگستری با همکاری مشاوران حقوقی و وکلای پایه یک دادگستری.

بدون نظر