تاریخ امروز : چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

  • test
  • oomph

رحم اجاره ای

در برخی موارد زوج از نظر تخمک و اسپرم و تشکیل جنین مشکل ندارند اما به دلایلی امکان بارداری برای خانم وجود ندارد مانند اینکه رحم توان حفظ جنین را نداشته وجنین سقط میشود یا اینکه  بارداری به علت بیماری خاص دیگری برای خانم خطرناک است و یا اینکه به دلیل سقط مکرر کورتاژ نادرست و سایر موارد رحم دچار چسبندگی شده باشد.

در این صورت جنین خود  بیمار تشکیل شده  و به رحم فرد دیگری انتقال داده خواهد شد که به عنوان اهدا کننده رحم اجاره ای شناخته میشود.

در این روش موسسه ارشیا پس از انتخاب اهدا کننده مناسب در طول سیکل آماده سازی اهدا کننده و پس از انتقال جنین و باردار شدن اهدا کننده در طول دوران بارداری تا زمان

زایمان کلیه امور و خدمات مورد نیاز را برای زوج نا بارور انجام داده به نحویکه به هیچ عنوان نیاز به ملاقات حضوری بین اهداء کننده و زوج نابارور نخواهد بود.

زوجهای نابارور باید توجه داشته باشند که مراقبتهای دوران بارداری نقش بسیار مهمی در به سلامت به دنیا آمدن نوزاد دارد که برای این منظور بخش مامایی موسسه ارشیا

تدابیر بسیار اندیشیده که نتیجه این مراقبتهای ویژه در طول سالیان متمادی تولد صدها نوزاد سالم  در این مرکز با استفاده از روش رحم جایگزین بوده است.

اطلاعات بیشتر در جلسه مشاوره اولیه . . .

۲ نظر

  1. توسط فرزانه مورخ خرداد ۹, ۱۳۹۳ ایمیل rafy.ghazy@yahoo.com

    با سلام میخواستم بدونم در حال حاضر رحم اجاره ای دارید؟ وشرایطش به چه صورت هستش؟

  2. مدیریت سایت

    توسط مدیریت سایت مورخ آذر ۵, ۱۳۹۳ ایمیل arshiarssco@yahoo.com

    بله .در صورت مراجعه حضوری در جلسه مشاوره اولیه تمام مراحل و خدمات مرکز برای شما توضیح داده میشه